Angielski Online

Reklama Google


Psychoterapeuta Lublin - Agata Poręba

zwiń
 / 
rozwiń
Psychoterapeuta Lublin - Agata Poręba

Terapia psychologiczna Lublin - poradnia Agaty Poręby oferuje wszechstronną pomoc w przypadku problemów w życiu codziennym różnego rodzaju od depresji po aktywizację osób bezrobotnych.

Agata Poręba jako kompetentny psycholog a także terapeuta niesie wsparcie pełnoletnim i dzieciom oraz młodzieży. Przyjmuje w NZOZ Poradni Zdrowia KUL, Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego SPZOZ w Poradni Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży oraz w Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju Psycho-Soma w Lublinie.

Terapeuta Agata Poręba jest również nauczycielem uniwersyteckim. Współpracuje również z firmami w ramach szkoleń psychologicznych oraz biznesowych, jak również projektów rozwojowych i aktywizacji osób bez zatrudnienia. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i pracuje zgodnie z wytycznymi znajdującymi się w Kodeksie Etycznym Psychoterapeuty. W swej pracy dobro Klienta stawia na pierszym miejscu. Odwiedzając jej gabinet można skorzystać z konsultacji psychologicznej, psychoterapii, diagnozy psychologicznej. W ramach pracy prowadzi też szkolenia i warsztaty. Warto polecić jej gabinet, bowiem proponowana przez nią pomoc psychologiczna przynosi dobre efekty. Trzeba też nadmienić, że Agata Poręba wciąż zgłębia swoją wiedzę w obrębie psychologii w toku studiów doktoranckich.

Ocena:

Ocena: 1.9/10 (14 głosów)

Podlinkuj stronę agataporeba.pl:

Psychoterapeuta Lublin - Agata Poręba
Odwiedziny robotów
Odwiedziny yahoo 1
Odwiedziny googlebot 9

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: