Angielski Online

Reklama Google


Katalog Stron

zwiń
 / 
rozwiń
Katalog Stron

Jeśli chciałbyś znaleźć stronę internetową zawierającą konkretne informacje, a wyszukiwarka Ci w tym zadaniu nie pomaga, zajrzyj do katalog serwisów internetowych. Odnajdziesz tam tysiące różnego rodzaju stron, które spełnią Twoje oczekiwania.
Jeśli powiedzmy szukasz przewodnika po Tatrach, wystarczy wybrać katalog obejmujący kategorię Turystyka i z pewnością znajdziesz tam to, co chciałeś wiedzieć. Podobnie kiedy poszukujesz malarza zajrzyj do katalog stron, tam natomiast znajdą się wiadomości o wielu warsztatach świadczących tego rodzaju usługi. Jeśli w dalszym ciągu masz wątpliwości, to przypomnij sobie książkę telefoniczną. Teraz to przeżytek, ale zasada funkcjonowania katalogów jest dokładnie taka sama. Gromadzą krótkie informacje o witrynie internetowej, wraz z linkiem do niej kierującym. Przez to każdy użytkownik sieci może bez problemu znaleźć serwis o intrygującej go tematyce i za pomocą bezpośredniego hiperłącza odwiedzić ją. Jest to niezwykle wygodny i prosty tryb szukania informacji.
Jeśli dotychczas nie wiedziałeś o istnieniu tego rodzaju serwisów, to pewnie straciłeś niejednokrotnie multum czasu na szukaniu informacji, to natomiast bywa czasami bardzo irytujące. Toteż od dnia dzisiejszego rozpocznij nowy rozdział swojego internetowego życia i szukanie ciekawych witryn rozpoczynaj zawsze od dobrego katalogu. Osobiście przekonasz się jak wiele czasu w ten sposób można zaoszczędzić. Poza tym odnajdziesz tam nie tylko strony z najwyższych pozycji w wyszukiwarce, ale także te słabiej znane, co nie oznacza mniej interesujące. Częstokroć bowiem nieduże portale są wyśmienicie i wnikliwie zredagowane przez ekspertów, którzy jednakże nie posiadają swego miejsca w popularnych wyszukiwarkach, dlatego że brakuje im pieniędzy na reklamę.

Opublikowano: 19 03 2013
Wyświetleń:
445
Kliknięć:
30
CTR:
6.74%
PageRank:
Ocena:

Ocena: 1.9/10 (24 głosów)

Podlinkuj stronę blog.netbe.pl:

Katalog Stron
Odwiedziny robotów
Odwiedziny yahoo 7
Odwiedziny googlebot 54

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: